| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Model NO | C21 |
| Durum | Yeni |
| Kullanım | Çatı |
| Besleme Genişliği | 1250mm |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 0-40M/dak |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tahrik Tipi | Zincir tahrik |
| İletim Yöntemi | Elektrik |
| Rulo değirmen seti sayısı | 23 sıra kalıplama |
| Mil çapı | Φ80mm (Katı mil) |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Besleme yöntemi | Çift el sallanan besleme rafı (basınçlı rulo ile) |
| Özellik | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |