| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model NO | 950T rulo şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı |
| Besleme genişliği | 1220 mm |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 0-40M/min |
| Renk | Özel |
| Sürücünün Tipi | Zincir sürücüsü |
| Gönderim Yöntemi | Elektrikli |
| Lastik seti sayısı | 18 satır kalıplama |
| Döner çapı | Φ70mm (Sıkı çekirdek) |
| Özel | Özel |
| Besleme yöntemi | Çift el sallanan besleme rafı (basınçlı rulo ile) |
| Hammaddeler | Galvanizli çelik |
| Makine çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Besleme genişliği | 1220 mm |
| Spesifikasyon | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün kapasitesi | 400 set/yıl |