| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model NR | 950T rolvormmachine |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Gebruik | Dak |
| Voedingsbreedte | 1220mm |
| Machineframe | 350H stalen frame |
| Vormsnelheid | 0-40M/min |
| Kleur | Aangepast |
| Type aandrijving | Kettingaandrijving |
| Transmissiemethode | Elektrisch |
| Aantal walserijsets | 18 rij molding |
| Asdiameter | Φ70mm (Massieve as) |
| Aangepast | Aangepast |
| Voedingsmethode | Dubbele hand schommelende voedingsrek (met drukrol) |
| Grondstoffen | Gegalvaniseerd staal |
| Machineframe | 350H stalen frame |
| Voedingsbreedte | 1220mm |
| Specificatie | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |
| Productcapaciteit | 400 sets/jaar |