| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
1100 kısmi yaylı rulo şekillendirme makinesinin bir parçası olan rulo masası, sabit besleme için her bir ruloyu döndürmek için bir zincirle bir motor tarafından çalıştırılır.bir hidrolik silindir kalıbı yukarı ve aşağı hareket ettirir, renkli çeliği çok bölümlü camlı kiremit şekillerine basmak. Kesme bıçağı parçası, aynı zamanda bir hidrolik silindir tarafından çalıştırılır, formlaşmış renkli çelik kiremitleri istenen uzunluğa doğru keser,Tam üretim sürecini tamamlamak.
Bu makine, uzun süreli istikrarlı çalışma için yüksek kaliteli bileşenlerle üretilmiştir.ve 45# çelik ruloları kaba dönüşle işlenmiştir, ince dönüş, dış daire öğütme ve galvanizasyon. Φ70mm spindle çapı, çift el sallanan besleme rafı ve kalıplama sonrası hidrolik çift doğrusal rehber ray kesimi,Yüksek sertliği sağlar., esnek çalışma ve hassas kesim.
Bu ekipmanla üretilen antik camlı kiremitler güzel bir görünüm, basit ve zarif bir stil, benzersiz bir şekil ve mükemmel doku ile övünür.Geleneksel camlı kiremitlerin klasik estetiğini hafif ağırlığın avantajlarıyla birleştirirler., yüksek dayanıklılık, su geçirmez ve yangın geçirmez performans ve kolay montaj, inşaat maliyetlerini etkili bir şekilde düşürerek ve üretim verimliliğini artırarak.
Bu makine, bahçe tarzı fabrikalarda, turistik yerlerde, pavilyonlarda, otellerde, villalarda, sergi binalarında ve tatil merkezleri ve özel evler gibi açık hava dekorasyonlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.Çeşitli binalara eşsiz bir antik cazibe ekliyor.
| Model NO | 1100 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 4-5M/min |
| Sürücünün Tipi | Zincir sürücüsü |
| Gönderim Yöntemi | Elektrikli |
| Dökme değirmen setlerinin sayısı | 16 satır kalıplama |
| Döner çapı | Φ70mm (Sıkı çekirdek) |
| Besleme Yöntemi | Çift el sallanan besleme rafı (basınçlı rulo ile) |
| Spesifikasyon | 9000mm x 1800mm x 1700mm |
| Elektrikli Kontrol Sistemi | Endüstriyel Bilgisayar PLC |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşıma Paketi | Plastik film ve çelik tel sabitlenmiş |
| HS kodu | 8455221000 |
| Hammaddeler | Galvanizli çelik levha, renkli çelik levha |
|---|---|
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Besleme Genişliği | 1200 mm |