| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model NR | Golfplaten Machine |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Gebruik | Dak |
| Invoerbreedte | 1000 mm |
| Machineframe | 350H stalen frame |
| Vormsnelheid | 0-40 M/min |
| Kleur | Op Maat Gemaakt |
| Type Aandrijving | Kettingaandrijving |
| Transmissiemethode | Elektrisch |
| Aantal rolmolensets | 26 rij vorming |
| Asdiameter | Φ70 mm (Massieve as) |
| Op Maat Gemaakt | Op Maat Gemaakt |
| Invoermethode | Dubbel handmatig schommelend invoerrek (met drukrol) |
| Specificatie | 12000 mm x 1300 mm x 1400 mm |
| Herkomst | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |
| Grondstoffen | Gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Machineframe | 350H stalen frame |
| Invoerbreedte | 1000 mm |