| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model No | Oluklu Çatı Levhası Makinesi |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanım | Çatı |
| Besleme Genişliği | 1000mm |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 0-40M/dak |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tahrik Tipi | Zincir tahrik |
| İletim Yöntemi | Elektrikli |
| Merdinger Sayısı | 26 sıra kalıplama |
| Mil Çapı | Φ70mm (Masif mil) |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Besleme Yöntemi | Çift elle sallanan besleme rafı (basınçlı merdane ile) |
| Ölçüler | 12000mm x 1300mm x 1400mm |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Hammadde | Galvanizli çelik |
|---|---|
| Makine çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Besleme genişliği | 1000mm |