| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Materiaal | gegalvaniseerde plaat van 2,0 mm tot 2,5 mm |
|---|---|
| Machinaframe | box lassen frame |
| Wandpaneel | T=55 mm boogstijl |
| Aantal rollengroepen | 24 groepen hoofdrollers |
| Rolmateriaal | CR12-precisie-draaien en hardchroming |
| Spindelmateriaal | 45# gehard staal van hoge kwaliteit |
| Spindeldiameter | Φ80 mm vaste as |
| Transmissie-modus | versnellingsbaktransmissie |
| Productiesnelheid | 8m-50m/min |
| Hydraulisch scheervermogen | 11kw pompstation met groot klepblad |
| Snijden | Hydraulisch draaien en snijden zonder het apparaat te stoppen |
| Schimmel snijden | gesneden met twee messen, Cr12 blusbehandeling, HRC58-60 |
| Elektronisch besturingssysteem | Industriële computer PLC-frequentieomrekeningsbediening, snijlengtefout ≤ 2 mm 55 kW variabele frequentie touchscreen verticale elektrische bedieningskast met afstandsbediening |
| Algemene afmetingen | lengte 2250, breedte 1250, hoogte 1400 |