| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Machine Model | 1.3m Roestvrij Staal Richtmachine |
|---|---|
| Toepasbaar Materiaal | Roestvrij Staal |
| Materiaaldikte | 1-2 mm (Standaard: 2 mm) |
| Voedingsbreedte | 1300 mm |
| Effectieve Vormbreedte | 1250 mm |
| Vormgangen | 7 boven, 6 onder |
| Hoofdas | Φ90 mm massieve as |
| Rolmateriaal | 45Cr, gehard, getemperd, verchroomd |
| Motorvermogen | 7,5 KW |
| Werksnelheid | 15-25 m/min |
| Snijsysteem | Elektrisch knippen, braamvrij, afstandsbediening |
| Mesmateriaal | Cr12 |
| Besturingssysteem | PLC + touchscreen |
| Lengte Precisie | ±1 mm |
| Spanning | Driefasig 380V 50Hz |