| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model NR. | 18,5m hefplatform voor hoge hoogtes |
|---|---|
| Staat | Nieuw |
| Hefhoogte | 18,5m |
| Geschikt voor persvormmachine | Alle Jiaochi-serie en dakpaneelvormmachines, motoren, tandwieloverbrengingen, hydraulische scharen |
| Hefcapaciteit | 8 ton |
| Bedrijfsmodus | Mobiel |
| Verplaatsingen | Voertuiggebonden |
| Transportpakket | Container |
| Vereiste spanning en vermogen | 380V, 11KW |
| Productiecapaciteit | 400 sets/jaar |
| Aangepast | Aangepast |
| Herkomst | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |