| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η μηχανή IBR 686 για το σχηματισμό κυλίνδρων σε φύλλα στέγης έχει σχεδιαστεί ειδικά για την υψηλής απόδοσης παραγωγή τραπεζοειδών μεταλλικών φύλλων στέγης, οι οποίες χρησιμοποιούνται ευρέως σε όλη την αφρικανική αγορά.Το μηχάνημα διαθέτει ένα ανθεκτικό 350H χάλυβα συγκολλημένο πλαίσιο με κατασκευή πλάκας τοίχου πάχους 16 mm, εξασφαλίζοντας εξαιρετική σταθερότητα και μακροχρόνια αντοχή ακόμη και κατά τη συνεχή λειτουργία.
Εξοπλισμένο με 23 σταθμούς σχηματισμού και 80 mm στερεούς άξονες που κατασκευάζονται από υψηλής ποιότητας χάλυβα 45 #, το μηχάνημα παρέχει ακριβή επιδόσεις σχηματισμού και σταθερή ποιότητα φύλλου.Το σύστημα τροφοδοσίας και μεταφοράς χρησιμοποιεί 7Σερβοκινητήρας ισχύος 0,5 kW σε συνδυασμό με αξιόπιστο σύστημα μετάδοσης αλυσίδας, που επιτυγχάνει ταχύτητες παραγωγής έως και 40 μέτρα ανά λεπτό.
Οι κυλίνδροι κατασκευάζονται από χάλυβα 45 # με λεπτή μηχανική επεξεργασία και επεξεργασία σκληρύνει την επιφάνεια, βελτιώνοντας σημαντικά την αντοχή στην φθορά και την επέκταση της ζωής της υπηρεσίας.Το σύστημα κοπής διαθέτει μια συσκευή κοπής που πετάει με κινητήρα σερβοκίνησης με κατοχυρωμένο δίπλωμα ευρεσιτεχνίας σχεδιασμό γραμμικού σιδηροδρόμου, εξασφαλίζοντας ομαλή και ακριβή κοπή χωρίς να σταματά το μηχάνημα για μέγιστη απόδοση και ελάχιστη σπατάλη υλικού.Οι λεπίδες κοπής κατασκευάζονται από κράμα χάλυβα Cr12 για ανώτερη σκληρότητα και αντοχή.
Το σύστημα ελέγχου βασίζεται σε PLC με ενσωματωμένη διεπαφή με οθόνη αφής, καθιστώντας την λειτουργία απλή και φιλική προς το χρήστη.καθιστώντας το ιδανικό για τις απαιτήσεις παραγωγής μεγάλης κλίμακας.
Αυτό το μοντέλο είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για τις αφρικανικές αγορές λόγω της ισχυρής κατασκευής, της σταθερής απόδοσης,και ικανότητα επεξεργασίας γαλβανισμένου χάλυβα και άλλων συνηθισμένων υλικών στέγης στην περιοχήΑντιπροσωπεύει μια βέλτιστη λύση για τους κατασκευαστές χαρτών στέγης που αναζητούν υψηλή παραγωγικότητα, χαμηλή συντήρηση και παρατεταμένη διάρκεια ζωής.
| Σχήμα αριθ. | 686 Μηχανή σχηματισμού ρολ |
|---|---|
| Χρήση | Οροφή, τοίχος, πάτωμα |
| Ταχύτητα | 0-40m/min |
| Κεντρικός κινητήρας | 7.5kw |
| Τετάρτη | 380V / 50Hz, 3p ή προσαρμοσμένο ως αίτημα του πελάτη |
| Σταθμός κυλίνδρων | 23 σειρές |
| Διάμετρος σπινθήρα | 80 mm (ακατέργαστος άξονας) |
| Μέθοδος μετάδοσης | Μεταφορά κιβωτίων |
| Μέθοδος κοπής | Γραμμική καθοδήγηση κοπής |
| Εικόνα αφής | ΠΛΚ |
| Καταγωγή | Μπότου Κάνγκζου Χεμπέι |
| Εγγύηση | 1 έτος |