| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Το Μηχάνημα Διαμόρφωσης Κυλινδρικών Πορτών είναι ένας ολοκαίνουργιος, υψηλής απόδοσης εξοπλισμός παραγωγής ειδικά σχεδιασμένος για τις βιομηχανίες κατασκευής πορτών και οικοδομών. Έχει σχεδιαστεί για να παράγει αποτελεσματικά και συνεχώς προφίλ κυλινδρικών πορτών υψηλής ποιότητας, προσφέροντας μια αξιόπιστη, αυτοματοποιημένη λύση για σύγχρονα εργαστήρια παραγωγής πορτών.
Το μηχάνημα διαθέτει ένα στιβαρό πλαίσιο κατασκευασμένο από τετράγωνους σωλήνες 80*80, σε συνδυασμό με 15 περάσματα διαμόρφωσης για σταθερή και συνεχή διαμόρφωση. Η πλάκα τοίχου του είναι πάχους 16mm και οι κύριοι άξονες είναι κατασκευασμένοι από συμπαγή χάλυβα 45# με διάμετρο Φ50mm, εξασφαλίζοντας εξαιρετική δομική ακαμψία και μακροχρόνια ανθεκτικότητα ακόμη και υπό συνεχή λειτουργία υψηλής έντασης.
Εξοπλισμένο με αξιόπιστη δομή μετάδοσης με γρανάζια, το μηχάνημα εγγυάται σταθερή απόδοση ισχύος και ομαλή λειτουργία. Τροφοδοτείται από έναν κύριο κινητήρα 4KW και έναν σταθμό υδραυλικής αντλίας 4KW με ψύξη αέρα, υποστηρίζοντας μια σταθερή ταχύτητα παραγωγής 15-16m/min, η οποία αυξάνει αποτελεσματικά την αποδοτικότητα παραγωγής και μειώνει τους κύκλους κατασκευής.
Υιοθετώντας μια μέθοδο κοπής διπλής λεπίδας μετά τη διαμόρφωση, το μηχάνημα επιτυγχάνει κοπή χωρίς γρέζια με χαμηλό κόστος συντήρησης. Ελέγχεται από ένα βιομηχανικό σύστημα PLC Delta και σύστημα μετατροπής συχνότητας, εξασφαλίζοντας εξαιρετικά ακριβή επεξεργασία με ανοχή μήκους κοπής ≤1mm, καλύπτοντας πλήρως τις απαιτήσεις υψηλής ακρίβειας της παραγωγής κυλινδρικών πορτών.
Το μηχάνημα είναι εξοπλισμένο με γαλβανισμένους ράβδους έλξης 35mm και μειωτήρα κυκλοειδούς τύπου 4, ενισχύοντας περαιτέρω τη σταθερότητα λειτουργίας. Υποστηρίζει γλώσσες λειτουργίας Κινέζικα και Ρωσικά, καθιστώντας το εύκολο στη χρήση για παγκόσμιους χρήστες, ενώ η συμπαγής δομή εξασφαλίζει σταθερή απόδοση και μεγάλη διάρκεια ζωής.
| Αριθμός Μοντέλου | Μηχάνημα Διαμόρφωσης Κυλινδρικών Πορτών |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Το ίδιο το μηχάνημα | Στιβαρό πλαίσιο από τετράγωνο σωλήνα 80*80 |
| Αριθμός περασμάτων διαμόρφωσης | 15 |
| Υλικό άξονα | Χάλυβας 45# (συμπαγής άξονας, Φ50mm) |
| Δομή μετάδοσης | Μετάδοση με γρανάζια |
| Πάχος πλαισίου | Πλάκα τοίχου 16mm |
| Σταθμός υδραυλικής αντλίας | 4kw (με ψύξη αέρα) |
| Κινητήρας τμήματος κοπής | Κύριος κινητήρας 4kw |
| Ταχύτητα παραγωγής | 15-16m/min |
| Σύστημα ελέγχου | Βιομηχανικό PLC + έλεγχος συχνότητας (μάρκα Delta) |
| Μέθοδος κοπής | Κοπή διπλής λεπίδας μετά τη διαμόρφωση |
| Ράβδος έλξης | Γαλβανισμένο 35mm |
| Μειωτήρας | Σειρά κυκλοειδούς τύπου 4 |
| Γλώσσα λειτουργίας | Κινέζικα, Ρωσικά |