| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Μηχανή Διαμόρφωσης Ρολού Κεραμιδιού Στέγης 460 προσφέρει παραγωγή υψηλής ταχύτητας και υψηλής ακρίβειας για μεταλλικά κεραμίδια στέγης. Τροφοδοτούμενη από ένα προηγμένο σύστημα σερβοκινητήρων, εξασφαλίζει ακριβή διαμόρφωση και σταθερή λειτουργία καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας κατασκευής.
Οι κύλινδροι διαμόρφωσης κατασκευάζονται από υλικά υψηλής ποιότητας με μηχανουργική ακρίβεια και επεξεργασία σκληρού χρωμίου, παρέχοντας εξαιρετική αντοχή στη φθορά και μακροχρόνια απόδοση.
Σε συνδυασμό με ένα υδραυλικό σύστημα κοπής και έξυπνο έλεγχο PLC, η μηχανή εγγυάται ακριβή έλεγχο μήκους και ομαλή λειτουργία, καθιστώντας την ιδανική για απαιτήσεις συνεχούς παραγωγής.
Σχεδιασμένη για παραγωγή υψηλής ποιότητας στέγης, αυτή η μηχανή συνδυάζει τεχνολογία διαμόρφωσης ακριβείας με στιβαρή μηχανική δομή. Προσφέρει εξαιρετική ακρίβεια διαμόρφωσης και ομαλή λειτουργία, διασφαλίζοντας ότι κάθε κεραμίδι στέγης πληροί αυστηρά πρότυπα ποιότητας.
Με προηγμένο έλεγχο σερβοκινητήρων και αξιόπιστο σύστημα μετάδοσης, η μηχανή διατηρεί σταθερή απόδοση ακόμη και σε υψηλές ταχύτητες, καθιστώντας την ιδανική λύση για κατασκευαστές που απαιτούν σταθερή παραγωγή και μακροχρόνια αξιοπιστία.
Κατασκευασμένη για μεγιστοποίηση της αποδοτικότητας παραγωγής με ταχύτητες εργασίας έως 30-40 μ/λεπτό, αυτή η μηχανή αυξάνει σημαντικά την παραγωγή, διατηρώντας παράλληλα ακριβή ακρίβεια διαμόρφωσης. Το πλήρως αυτοματοποιημένο σύστημα μειώνει την χειροκίνητη παρέμβαση και βελτιώνει την αποδοτικότητα της ροής εργασίας, καθιστώντας την εξαιρετική επιλογή για παραγωγή στέγης μεγάλου όγκου.
Αυτή η μηχανή παρέχει μια ολοκληρωμένη λύση για την παραγωγή μεταλλικών κεραμιδιών στέγης. Από την τροφοδοσία έως τη διαμόρφωση και την κοπή, ολόκληρη η διαδικασία είναι αυτοματοποιημένη για να διασφαλίσει την αποδοτικότητα και τη συνέπεια. Μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με διαφορετικά σχέδια προφίλ και ανάγκες παραγωγής, προσφέροντας ευελιξία για διάφορες απαιτήσεις της αγοράς παγκοσμίως.
| Πλατφόρμα Εισαγωγής | Σταντ Τροφοδοσίας με Χειροκίνητη Μανιβέλα (με Λεπίδα Κοπής) |
|---|---|
| Δομή Πλαισίου | Συγκολλημένος Χάλυβας 350H; Κατασκευή Τύπου Πλαϊνού Τοιχώματος |
| Πάχος Πλαϊνού Τοιχώματος | Πλάκα Χάλυβα Άνθρακα 14mm |
| Σταθμοί Διαμόρφωσης | 14 Σειρές |
| Διάμετρος Κύριου Άξονα | Ø70mm (Συμπαγής Άξονας) |
| Υλικό Άξονα | Χάλυβας #45 |
| Υλικό Κυλίνδρων | Χάλυβας #45 (Ακριβείας, Επιχρωμιωμένος και Θερμικά Επεξεργασμένος) |
| Μέτρηση Μήκους | Περιστροφικός Μετρητής (με Βάση Ολίσθησης Γραμμικής Κίνησης) |
| Εξωτερική Τάση | 3-Φάση 380V, 50Hz |
| Ηλεκτρικά Εξαρτήματα Χαμηλής Τάσης | Τερματικοί Διακόπτες, Επαφείς, Ρελέ, κ.λπ. |