| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Παρουσιάζουμε την υψηλής απόδοσης μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων, την απόλυτη λύση για επαγγελματίες κατασκευαστές θυρών και κατασκευαστικά έργα.Αυτό το πλήρως αυτοματοποιημένο εξοπλισμό έχει κατασκευαστεί για να εξορθολογίσει την παραγωγή των προφίλ πόρτες κυλίνδρων υψηλής ποιότητας, βοηθώντας σας να βελτιώσετε την παραγωγικότητα και να αποκτήσετε ανταγωνιστικό πλεονέκτημα στην αγορά.
Το μηχάνημά μας διαθέτει ένα 80*80 τετραγωνικό σωλήνα βαρύ πλαίσιο και 15 διαβαθμίσεις σχηματισμού ακριβείας, εξασφαλίζοντας συνεπή ποιότητα χύτευσης.προσφέρει εξαιρετική αντοχή και αντοχή., ικανή να αντέχει μακροχρόνια λειτουργία σε βαριά θέση χωρίς υποβάθμιση των επιδόσεων.
Το μηχάνημα, το οποίο τροφοδοτείται από κύριο κινητήρα 4KW και υδραυλικό αντλιακό σταθμό 4KW με ψύξη αέρα, υιοθετεί ένα αξιόπιστο σύστημα μετάδοσης ταχυτήτων για να εξασφαλίσει σταθερή και ομαλή λειτουργία.Η ρυθμιζόμενη ταχύτητα παραγωγής του 15-16m/min μεγιστοποιεί την παραγωγή, ενώ η αποδοτική διαμόρφωση ισχύος μειώνει την κατανάλωση ενέργειας και το κόστος παραγωγής.
Εξοπλισμένο με ένα κορυφαίο σύστημα ελέγχου Delta PLC και τεχνολογία μετατροπής συχνότητας, το μηχάνημα προσφέρει εξαιρετικά ακριβή έλεγχο σε ολόκληρη τη διαδικασία παραγωγής.Το σχεδιασμό double-blade shearing μετά το σχηματισμό εγγυάται ελεύθερες κοψίματα με ελάχιστη συντήρηση, επιτυγχάνοντας ανοχή μήκους κοπής ≤ 1 mm για την τήρηση αυστηρών προτύπων ποιότητας.
Η συμπερίληψη των 35 mm τεντωμένων ράβδων έλξης και ενός τύπου 4 κυκλοειδούς μειωτή εξασφαλίζει σταθερή και αξιόπιστη λειτουργία.ανταποκρίνεται στις ανάγκες των διεθνών πελατών, ενώ η ανθεκτική κατασκευή του εξασφαλίζει μακροχρόνια διάρκεια ζωής και σταθερή απόδοση για τα επόμενα χρόνια.
| Πρότυπο ΝΟ | Μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Η ίδια η μηχανή. | 80*80 τετραγωνικά βαρέα σωλήνες |
| Αριθμός διαβατηρίων χύτευσης | 15 |
| Υλικό άξονα | Χάλυβας 45# (ακατέργαστος άξονας, Φ50 mm) |
| Δομή μετάδοσης | Μεταφορά κιβωτίων |
| Μοντέλο | 16 mm πλάκα τοίχου |
| Υδραυλικός σταθμός αντλίας | 4kw (με ψύξη αέρα) |
| Μηχανή κοπής | Κεντρικός κινητήρας 4kw |
| Ταχύτητα παραγωγής | 15-16m/min |
| Σύστημα ελέγχου | Βιομηχανικός PLC + έλεγχος συχνότητας (μαρκή Delta) |
| Μέθοδος κοπής | Άλλες συσκευές για την κατασκευή ή την επεξεργασία υδραυλικών υλών |
| Στραβή τράβηξης | Τεχνητά |
| Μειωτής | Τύπος 4 κυκλοειδής σειράς |
| Γλώσσα λειτουργίας | Κινέζικα, Ρωσικά |
Απαιτείται μόνο ένας χειριστής συν ένα άτομο για να χειριστεί την έξοδο· για τα υψηλά αυτοματοποιημένα μοντέλα, αρκεί ένα μόνο άτομο.
Αποσυνδέστε το ρεύμα, καθαρίστε το μηχάνημα, εφαρμόστε αντιτριβικό λάδι, καλύψτε το με κάλυμμα σκόνης και αποθηκεύστε το σε στεγνό περιβάλλον.
Υλικά που σχηματίζονται με κρύο, όπως χρωματισμένο χάλυβα, γαλβανισμένο χάλυβα, κράμα αλουμινίου-μαγνησίου-μαγγανίου και ανοξείδωτο χάλυβα.
Όλο το μηχάνημα έρχεται με εγγύηση 12 μηνών, εξαιρουμένων των τμημάτων φθοράς.
Ο εξοπλισμός είναι εξοπλισμένος με υδραυλικό σύστημα ευθυγράμμισης ή με χειροκίνητο ρυθμιζόμενο μηχανισμό καθοδήγησης τροφοδότησης, ο οποίος επιτρέπει εύκολη διόρθωση.