| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Μηχανή Διαμόρφωσης Κυλίνδρων Προφίλ Τ μας είναι ειδικά σχεδιασμένη για να καλύπτει τις υψηλές απαιτήσεις των βιομηχανιών κατασκευών και εσωτερικής διακόσμησης. Είναι αφιερωμένη στην παραγωγή υψηλής ποιότητας μεταλλικών προφίλ σχήματος Τ που χρησιμεύουν ως κρίσιμα στηρίγματα για οροφές, διαχωριστικά, πόρτες και προσόψεις κουρτινών.
Χρησιμοποιώντας τεχνολογία συνεχούς διαμόρφωσης ψυχρής κάμψης αιχμής, η μηχανή προσφέρει ανώτερη ακρίβεια επεξεργασίας. Τα προκύπτοντα προφίλ διαθέτουν καθαρές ακμές και λείες επιφάνειες, διασφαλίζοντας ότι πληρούν τα αυστηρά πρότυπα ποιότητας που απαιτούνται για εφαρμογές υψηλής ποιότητας κατασκευών.
Η μηχανή έχει σχεδιαστεί για λειτουργική αξιοπιστία και αποδοτικότητα. Ενσωματώνει σκληρυμένους κυλίνδρους διαμόρφωσης για να αντέχει σε βαριά χρήση, μαζί με ένα εξελιγμένο σύστημα ελέγχου PLC για ακριβή αυτοματοποίηση. Τα υδραυλικά ή σερβο συστήματα κοπής παρέχουν καθαρές, ακριβείς κοπές, αυξάνοντας σημαντικά τη συνολική αποδοτικότητα παραγωγής.
Η μηχανή είναι συμβατή με μια ευρεία γκάμα υλικών, από γαλβανισμένο χάλυβα και ανθρακούχο χάλυβα έως ανοξείδωτο χάλυβα και αλουμίνιο. Αναγνωρίζοντας ότι κάθε έργο είναι μοναδικό, προσφέρει επίσης πλήρη προσαρμογή των μεγεθών προφίλ βάσει σχεδίων του πελάτη, διασφαλίζοντας τέλεια εφαρμογή για οποιαδήποτε εφαρμογή.
| Δομή πλαισίου | Φρεζάρισμα ακριβείας τετράγωνων κουτιών |
|---|---|
| Αριθμός περασμάτων διαμόρφωσης | 16 σειρές |
| Πάχος πάνελ τοίχου | 20mm |
| Σχάρα τροφοδοσίας | Ζώνη τροφοδοσίας με μανιβέλα δύο χεριών με έλξη μαχαιριού |
| Διαμόρφωση ηλεκτρικού συστήματος ελέγχου | Ηλεκτρικό κουτί ελέγχου με διαχωρισμένη οθόνη αφής και τηλεχειριστήριο |
| Βίδες/Ράβδοι έλξης | Τυπικές βίδες, 35 ράβδοι έλξης |
| Ταχύτητα κυλίνδρων | 0,5m/min, 4m/min |
| Κύλινδροι διαμόρφωσης | Χάλυβας 45#, χονδρική κατεργασία + φινίρισμα στροφής + εξωτερική κυλινδρική λείανση + ηλεκτρολυτική επιμετάλλωση, σκληρότητα 45-50 HRC |
| Συσκευή κοπής | Ηλεκτρικό ψαλίδι σερβο 5,5kW |
| Ισχύς υδραυλικής αντλίας | 4KW |
| Σχάρα | Ανεξάρτητη σχάρα |
|---|---|
| Συσκευή τροφοδοσίας | Σερβο τροφοδοσία |
| Ισχύς κινητήρα τροφοδοσίας | Σερβοκινητήρας 1,5 kW |