| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Αυτόματη Μηχανή Διαμόρφωσης Ρολού Στέγης 310 είναι μια λύση υψηλής απόδοσης σχεδιασμένη για συνεχή παραγωγή μεταλλικών ρολών στέγης που χρησιμοποιούνται σε σύγχρονα συστήματα στέγης. Σχεδιασμένη για την επεξεργασία υλικών όπως PPGI, PPGL και γαλβανισμένος χάλυβας, αυτή η μηχανή εξασφαλίζει εξαιρετική ακρίβεια διαμόρφωσης και σταθερή ποιότητα προϊόντος.
Με εύρος πάχους διαμόρφωσης 0,3-0,6mm, είναι ιδανική για την κατασκευή ανθεκτικών και αισθητικά εκλεπτυσμένων ρολών στέγης που ενισχύουν τόσο τη λειτουργικότητα όσο και την εμφάνιση των δομών στέγης.
| Αριθμός Μοντέλου | Μηχανή κεραμιδιών στέγης |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 310mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-8M/min |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Αριθμός Σετ Κυλινδρικών Μύλων | 14 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος Άξονα | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Ισχύς Ψαλιδιού | 4kw |
| Προδιαγραφή | 6000mm x 1300mm x 1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Κατασκευασμένο από Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd., αυτή η μηχανή αντικατοπτρίζει ισχυρή τεχνική εμπειρογνωμοσύνη και αξιόπιστα πρότυπα παραγωγής. Η εταιρεία είναι γνωστή για την προηγμένη ικανότητα Ε&Α και τον αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, προσφέροντας μηχανές με υψηλή απόδοση, ανθεκτικότητα και χαμηλές απαιτήσεις συντήρησης.