| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. παρουσιάζει με υπερηφάνεια την υψηλής απόδοσης μηχανή κοπής και κάμψης, σχεδιασμένη για να προσφέρει εξαιρετική ακρίβεια, ταχύτητα,και σταθερότητα για την επεξεργασία ψυχρών σκληρών μεταλλικών πλακώνΑυτή η ολοκληρωμένη μηχανή συνδυάζει τις λειτουργίες κοπής και κάμψης σε ένα συμπαγές, αξιόπιστο σχέδιο, καθιστώντας την την ιδανική λύση για τη σύγχρονη κατασκευή φύλλων.
Κατασκευασμένο με βιομηχανικά εξαρτήματα και προηγμένη τεχνολογία ελέγχου σερο, αυτό το μηχάνημα εξασφαλίζει σταθερή απόδοση, μακρά διάρκεια ζωής,και εξαιρετικά αποτελέσματα επεξεργασίας για διάφορες απαιτήσεις παραγωγής.
| Κεφάλαιο 3 | Φρέμα από χάλυβα 400H |
|---|---|
| Υλικό κυλίνδρου | 45# χάλυβα, σκληρυμένο, ακατέργαστο, λεπτώς επεξεργασμένο, λεπτώς γυαλισμένο και ηλεκτροπλασμένο |
| Υλικό σπινδύλης | 45# από χάλυβα, θραυσμένο και αλεσμένο στο εξωτερικό |
| Διάμετρος σπινθήρα | ¢ 70mm (ολικός άξονας) |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 7Σερβοκινητήρας.5 kW |
| Μέθοδος μετάδοσης | Μετατροπής |
| Ταχύτητα παραγωγής | 50/60 M/min (συντηρητική ταχύτητα) |
| Σκοπές | Δύο λεπίδες, σκληρυμένες με βαναδικό μολυβδένιο Cr12, HRC58-60 |
| Σύστημα κοπής | Κόψιμο μετά το σχηματισμό, διπλή κοπή 3,8kW, ηλεκτρικές ψαλίδες 5,5kW |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου | Βιότοπος ηλεκτρικού ελέγχου για βιομηχανικούς υπολογιστές |
| Σιδερένιο | 35 χιλιοστά |