| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. presenteert met trots zijn hoogwaardige servo scheer- en buigmachine, ontworpen om uitzonderlijke precisie, snelheid,en stabiliteit voor de verwerking van koude harde metalen platenDeze alles-in-één geïntegreerde machine combineert scheer- en buigfuncties in een compact, betrouwbaar ontwerp, waardoor het de ideale oplossing is voor de moderne plaatfabricage.
Gebouwd met industriële componenten en geavanceerde servo-controle technologie, zorgt deze machine voor consistente prestaties, lange levensduur,en uitstekende verwerkingsresultaten voor verschillende productiebehoeften.
| Machinaframe | 400H staalframe |
|---|---|
| Rolmateriaal | 45# geharde, ruwe, fijnbewerkte, fijn gepolijste en elektroplateerde staal |
| Spindelmateriaal | 45# steel, tempered and ground on the outside |
| Spindeldiameter | ¢ 70 mm (solide as) |
| Hoofdmotorvermogen | 7.5 kW servomotor |
| Transmissiewijze | Versnellingsmotor |
| Productiesnelheid | 50/60 M/min (conservatieve snelheid) |
| Cutting die | Two-blade shearing, Cr12 molybdeen vanadium gehard, HRC 58-60 |
| Snijdsysteem | Snijden na vormgeven, dubbele 3,8 kW tracking shearing, 5,5 kW elektrische schaar |
| Elektrisch besturingssysteem | Verticale elektrische bedieningsbak voor industriële computers |
| Bindstaaf | 35 mm |