| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η μηχανή ψυχρής διαμόρφωσης κυλίνδρων μας είναι ένα προηγμένο σύστημα παραγωγής σχεδιασμένο για την κατασκευή χαλύβδινων προφίλ υψηλής ακρίβειας με εξαιρετική συνέπεια και μακροχρόνια αξιοπιστία. Κατασκευασμένη με κυλίνδρους υψηλής ποιότητας, άκαμπτες συγκολλημένες κατασκευές και σταθμούς διαμόρφωσης ακριβείας, αυτή η μηχανή εγγυάται λεία επιφάνεια, ακριβείς διαστάσεις και σταθερή απόδοση καθ' όλη τη διάρκεια της συνεχούς παραγωγής.
Είτε παράγετε τυπικά είτε προσαρμοσμένα προφίλ, ο εξοπλισμός παρέχει σταθερή ποιότητα που πληροί αυστηρά βιομηχανικά πρότυπα, διασφαλίζοντας ότι κάθε τελικό προϊόν ταιριάζει απόλυτα με τις προδιαγραφές σχεδιασμού σας.
Εξοπλισμένη με ένα πλήρως αυτόματο σύστημα ελέγχου PLC, η γραμμή παραγωγής ενσωματώνει τη φόρτωση πηνίου, την ευθυγράμμιση, την καθοδήγηση, τη διαμόρφωση, την κοπή servo και την έξοδο σε μία απρόσκοπτη, συνεχή ροή εργασίας. Η φιλική προς τον χρήστη διεπαφή επιτρέπει εύκολη ρύθμιση παραμέτρων, γρήγορη αλλαγή προφίλ και παρακολούθηση παραγωγής σε πραγματικό χρόνο.
Αυτό το έξυπνο σύστημα ελέγχου ελαχιστοποιεί τη χειροκίνητη παρέμβαση, μειώνει το κόστος εργασίας και μεγιστοποιεί την αποδοτικότητα παραγωγής, καθιστώντας το ιδανικό για παραγωγή μεγάλου όγκου.
Η μηχανή υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα πρώτων υλών, συμπεριλαμβανομένου του γαλβανισμένου χάλυβα, του προβαμμένου χάλυβα, του ψυχρής έλασης χάλυβα και των φύλλων αλουμινίου, προσφέροντας μεγάλη ευελιξία για ποικίλες ανάγκες παραγωγής.
Παρέχουμε πλήρεις υπηρεσίες προσαρμογής, καλύπτοντας το σχεδιασμό προφίλ, το πάχος υλικού, την ταχύτητα διαμόρφωσης, τον αριθμό των σταθμών, τον τύπο κοπής και την ηλεκτρική μάρκα (Delta, Omron, Siemens, κ.λπ.). Ως πλήρως προσαρμοσμένος εξοπλισμός ψυχρής διαμόρφωσης σχήματος Μ, μπορεί να προσαρμοστεί στις συγκεκριμένες απαιτήσεις παραγωγής σας.
Η τεχνολογία ψυχρής διαμόρφωσης κυλίνδρων χρησιμοποιείται ευρέως στην παραγωγή στεγών, πάνελ τοίχων, δοκών C/Z/U, μεταλλικών δαπέδων, υδρορροών, καναλιών απορροής, πλαισίων πορτών, αγωγών καλωδίων και διαφόρων δομικών στοιχείων.
Αυτός ο εξοπλισμός είναι ιδανικός για κατασκευές, συστήματα μεταλλικών κτιρίων, αποθήκες, εργοστάσια και μεγάλα έργα μεταλλουργίας. Με πιστοποιήσεις CE και SGS, η νέα μηχανή υιοθετεί ηλεκτρική μετάδοση και έλεγχο PLC, και είναι κατάλληλη για την παραγωγή στεγών και πάνελ τοίχων.
| Μέρος Διαμόρφωσης Κυλίνδρων | |
| Δομή πλαισίου | Φρεζάρισμα ακριβείας τετράγωνων κουτιών |
|---|---|
| Αριθμός σειρών διαμόρφωσης | 14 σειρές |
| Πάχος πάνελ τοίχου | 20mm |
| Τροφοδότης υλικού | Τροφοδότης με διπλό χειροκίνητο μανιβέλα με κόφτη έλξης |
| Μέθοδος μετάδοσης | Κίνηση με γρανάζια |
| Άξονας κυλίνδρου διαμόρφωσης | Συμπαγής άξονας 50mm |
| Τύπος συσκευής κοπής | Υδραυλικές ψαλίδες |
| Ισχύς υδραυλικής αντλίας | 4 kW |
| Υλικό εργαλείου | CR12 Mov, σκληρυμένο σε 58-62 kW |
| Τμήμα διάτρησης | |
| Πλαίσιο | Ανεξάρτητο πλαίσιο |
| Συσκευή τροφοδοσίας | Τροφοδότης Servo |
| Ισχύς κινητήρα τροφοδοσίας | 1,5 kW (κινητήρας servo) |