| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. έχει καθιερωθεί ως επαγγελματίας και αξιόπιστος κατασκευαστής στην παγκόσμια βιομηχανία διαμόρφωσης κυλίνδρων. Η Μηχανή Διαμόρφωσης Κεραμιδιών Ράχης της εταιρείας είναι μια λύση παραγωγής υψηλής απόδοσης, ειδικά αναπτυγμένη για τη βιομηχανία μεταλλικών στεγών, συνδυάζοντας σταθερή δομή, ακριβή διαμόρφωση και εύκολη λειτουργία για να καλύψει τις ανάγκες των εργοστασίων στεγών, των κατασκευαστών δομικών υλικών και των διεθνών εμπορικών εταίρων.
Κατασκευασμένη με βαρέως τύπου ατσάλινο πλαίσιο και ενισχυμένη δομή, αυτή η μηχανή προσφέρει εξαιρετική σταθερότητα και χαμηλούς κραδασμούς κατά τη συνεχή λειτουργία υψηλής ταχύτητας. Οι κύλινδροι διαμόρφωσης είναι κατασκευασμένοι από υψηλής ποιότητας χάλυβα κράματος με μηχανουργική ακριβείας και επεξεργασία σκλήρυνσης επιφάνειας, επιτρέποντας την ομαλή και σταθερή επεξεργασία γαλβανισμένου χάλυβα, χάλυβα με έγχρωμη επίστρωση, πηνίων αλουμινίου και άλλων κοινών υλικών στέγης.
Εξοπλισμένο με προηγμένο αυτόματο σύστημα ελέγχου PLC και σύστημα κοπής με σερβοκινητήρα, ολόκληρη η διαδικασία παραγωγής είναι πλήρως αυτοματοποιημένη, συμπεριλαμβανομένης της αυτόματης τροφοδοσίας, διαμόρφωσης, μέτρησης, κοπής σταθερού μήκους και καταμέτρησης. Η οθόνη αφής ανθρώπου-μηχανής επιτρέπει στους χειριστές να ρυθμίζουν γρήγορα τις παραμέτρους και να προσαρμόζουν ευέλικτα την ταχύτητα παραγωγής και το μήκος.
Ως άμεσος επαγγελματίας κατασκευαστής, η Dongguang Hengfu εφαρμόζει αυστηρό ποιοτικό έλεγχο σε κάθε βήμα, από την επιλογή των εξαρτημάτων έως τη συναρμολόγηση και την έναρξη λειτουργίας. Η μηχανή υιοθετεί αξιόπιστα ηλεκτρικά εξαρτήματα επώνυμων κατασκευαστών και ανθεκτικές δομές μετάδοσης για να διασφαλίσει μακροχρόνια σταθερή λειτουργία και χαμηλό κόστος συντήρησης.
| Αριθμός Μοντέλου | Κεραμίδια Ράχης 460 |
|---|---|
| Πλαίσιο μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Κινητήρας | Κινητήρας αντλίας λαδιού 4kW ή 5.5kW |
| Πάχος πάνελ τοίχου | Πάνελ τοίχου 14mm |
| Τύπος κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Αριθμός σετ κυλινδρικών μύλων | 16 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος άξονα | 70 άξονες |
| Ισχύς κοπής | Σερβοκινητήρας 5.5kW |
| Τροχοί | Τροχοί 45# |
| Χρήση | Στέγη |
| Προδιαγραφή | 6000mmx1300mmx1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |