| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Μοντέλο | 1110 |
|---|---|
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1250 mm |
| Κατάλληλο Υλικό | Φύλλο χρωμίου χάλυβα, Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
| Πρότυπο Υλικού | Q235 |
| Πάχος Υλικού | 0,3-0,5 mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | 400H χάλυβας εθνικού προτύπου |
| Πάχος Πλάκας Τοίχου | 16 mm |
| Σταθμοί Κυλίνδρων Διαμόρφωσης | 16-21 σειρές |
| Υλικό Κυλίνδρων | 45Cr (σκληρυμένο / ανόπτησης / λεπτά περιστρεφόμενο / επιχρωμιωμένο) |
| Κύριος Άξονας | Συμπαγής άξονας Φ80 mm |
| Κύριος Κινητήρας | Σερβοκινητήρας 11 kW |
| Μετάδοση | Κιβώτιο ταχυτήτων |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 4-12 m/min |
| Τύπος Κοπής | Κοπή μετά τη διαμόρφωση, ηλεκτρική κοπή διπλής γραμμικής οδηγού |