| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. παρουσιάζει μια πλήρως αυτόματη γραμμή παραγωγής εύκαμπτων συνδέσεων, σχεδιασμένη για υψηλή απόδοση, σταθερή λειτουργία και συνεπή ποιότητα στην κατασκευή μαλακών συνδέσεων HVAC. Αυτό το ολοκληρωμένο σύστημα συνδυάζει ακριβή διαμόρφωση κυλίνδρων, τροφοδοσία servo, διάτρηση, κοπή και συλλογή υλικών σε μία συνεχή ροή εργασίας, προσφέροντας αξιόπιστη λειτουργία και εξαιρετική ανθεκτικότητα για μακροχρόνια βιομηχανική χρήση.
Με ώριμο σχεδιασμό, αυστηρό ποιοτικό έλεγχο και εξαιρετική σταθερότητα, αυτή η γραμμή παραγωγής έχει γίνει μια προτιμώμενη λύση για κατασκευαστές αεραγωγών παγκοσμίως. Το σύστημα είναι ειδικά σχεδιασμένο για την επεξεργασία γαλβανισμένων χαλύβδινων φύλλων και πυρίμαχου υφάσματος με υψηλή συμβατότητα και ευελιξία.
| Εφαρμόσιμο Υλικό | Γαλβανισμένο φύλλο (0,3-0,6mm) |
|---|---|
| Πλάτος Γαλβανισμένου Φύλλου | 50-105mm |
| Πλάτος Πυρίμαχου Υφάσματος | 120-450mm |
| Πλάτος Τελικού Προϊόντος | 180-600mm |
| Ροή Εργασίας | Ξετύλιγμα → Τροφοδοσία servo & διάτρηση → Διαμόρφωση κυλίνδρων → Διάτρηση → Κοπή → Συλλογή |
| Σταθμοί Διαμόρφωσης | 12 σειρές |
| Κύριος Άξονας | Χάλυβας Cr40, ακριβείας κατεργασμένος |
| Υλικό Κυλίνδρων | Χάλυβας ρουλεμάν Gcr15, επιχρωμιωμένος με σκληρό χρώμιο 0,05mm |
| Κύριος Κινητήρας | 3KW με μειωτήρα πλανητικού τροχού |
| Πλαίσιο | Τετράγωνος σωλήνας 80x80, κάθετη πλάκα πάχους 14mm |
| Μετάδοση | Κίνηση με γρανάζια + αλυσίδα |
| Σύστημα Ελέγχου | Πίνακας ελέγχου PLC |
| Τάση | 380V/50Hz/3Φάσεις (προσαρμόσιμο) |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 6-8m/min |
| Μέγεθος Μηχανής | περίπου 3,5m x 2m x 1,5m |
| Διαμόρφωση Εξοπλισμού | Κεντρική μονάδα διαμόρφωσης, καλούπια διάτρησης & κοπής x4, τροφοδότης servo, υδραυλικός σταθμός, ηλεκτρικός ξετυλιχτήρας x2, ηλεκτρικός τυλιχτήρας x1 |
| Εγγύηση | 1 έτος δωρεάν εγγύηση |