| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Πάχος Γαλβανισμένου Φύλλου | 0,3-0,6 mm |
| Πλάτος Γαλβανισμένου Φύλλου | 50-105 mm |
| Πλάτος Πυρίμαχου Υφάσματος | 120-450 mm |
| Πλάτος Τελικού Προϊόντος | 180-600 mm |
| Σταθμοί Διαμόρφωσης | 12 σταθμοί |
| Υλικό Κύριου Άξονα | Χάλυβας Cr40, μηχανουργικά κατεργασμένος με ακρίβεια |
| Υλικό Κυλίνδρων | Χάλυβας ρουλεμάν Gcr15, σκληρή επιχρωμίωση 0,05mm |
| Κύριος Κινητήρας | 3 KW με μειωτήρα κυκλοειδούς πηνίου |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 6-8 m/min |
| Τάση | 380V/50Hz/3Phase (προσαρμόσιμη) |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | Περίπου 3,5m × 2m × 1,5m |
| Σύστημα Ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος PLC |
| Δομή Πλαισίου | Τετράγωνος σωλήνας 80×80, κάθετη πλάκα πάχους 14mm |