| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Galvanize Yaprak Kalınlığı | 0.3-0.6 mm |
| Galvanize Yaprak Genişliği | 50-105 mm |
| Yangına dayanıklı kumaş genişliği | 120-450 mm |
| Bitmiş ürünün genişliği | 180-600 mm |
| Stasyonları Oluşturmak | 12 stand |
| Ana şaft malzemesi | Cr40 çelik, hassas işlenmiş |
| Rulo malzemesi | Gcr15 rulman çelik, 0,05 mm sert kromlu |
| Ana motor | 3 KW, sikloidal iğne tekerlekli redüktör |
| Şekillendirme Hızı | 6-8 m/min |
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3 faz (özelleştirilebilir) |
| Makine Boyutları | Yaklaşık 3,5 m × 2 m × 1,5 m |
| Kontrol Sistemi | PLC otomatik kontrolü |
| Çerçeve Yapısı | 80×80 kare boru, 14 mm kalınlığında dikey plaka |