| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Ürün | Özellik |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme | Galvanizli çelik sac; Yangın geciktirici kumaş |
| Malzeme Kalınlığı | Galvanizli sac: 0.3-0.6 mm |
| Malzeme Genişliği | Galvanizli sac: 50-105 mm Yangın geciktirici kumaş: 120-450 mm |
| Bitmiş Ürün Genişliği | 180-600 mm |
| Şekillendirme Standları | 12 stand |
| Ana Mil | Cr40 çeliği, hassas işlenmiş |
| Rulolar | Yüksek dereceli Gcr15 rulman çeliği, 0.05 mm sert krom kaplama |
| Ana Motor | 3 KW, sikloidal dişli redüktörlü |
| Şekillendirme Hızı | 6-8 m/dakika |
| Makine Çerçevesi | 80*80 kare tüp kaynaklı yapı; 14 mm kalınlığında dikey plaka |
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3Faz (özelleştirilebilir) |
| Genel Boyutlar | Yaklaşık 3.5 m * 2 m * 1.5 m |
| Çalışma Akışı | Açma -> Servo besleme ve delme -> Rulo şekillendirme -> Delme -> Kesme -> Toplama |
| Ekipman Konfigürasyonu |
|