| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał stosowany | Płyty stalowe galwanizowane; tkaniny ognioodporne |
| Gęstość materiału | Płytka ocynkowana: 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | Płytka ocynkowana: 50-105 mm Tkanina ognioodporna: 120-450 mm |
| Szerokość produktu gotowego | 180-600 mm |
| Tworzenie stanowisk | 12 stoisk |
| Włócznik główny | Stalo Cr40, obrobione precyzyjnie |
| Włókna | Stali łożyskowych wysokiej jakości Gcr15, chromowane na 0,05 mm |
| Silnik główny | 3 kW z reduktorem koła cykloidalnego |
| Szybkość formowania | 6-8 m/min |
| Ramka maszyny | 80*80 struktury spawanej rurą kwadratową; płytka pionowa o grubości 14 mm |
| napięcie | 380V / 50Hz / 3 fazy (wykonalne) |
| Ogólne wymiary | Ok. 3,5 m * 2 m * 1,5 m |
| Przepływ pracy | Odwijanie -> Serwo-pożywienie i bicie -> Formowanie rolki -> Bicie -> Cięcie -> Zbieranie |
| Konfiguracja urządzeń |
|