| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό | Φύλλα από χαλύβδινο χάλυβα |
| Δάχος υλικού | Ζυγισμένο φύλλο: 0,3-0,6 mm |
| Διάμετρος υλικού | Ζυγισμένο φύλλο: 50-105 mm Ανθεκτικό στη φωτιά ύφασμα: 120-450 mm |
| Δύση του τελικού προϊόντος | 180-600 mm |
| Σχηματισμός Στάσεων | 12 στέγες |
| Κύριο άξονα | Χάλυβα Cr40, με επεξεργασία ακριβείας |
| Ρολάρια | Χάλυβα ελαστικών υψηλής ποιότητας Gcr15, χρωματισμένο με σκληρό χρώμιο 0,05 mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 3 kW με κυκλοειδή μειωτή πινάκων |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 6-8 m/min |
| Κεφάλαιο μηχανής | 80*80 τετραγωνική συγκολλημένη δομή σωλήνων· κατακόρυφη πλάκα πάχους 14 mm |
| Τετάρτη | 380V / 50Hz / 3Phase (προσαρμόσιμη) |
| Συνολικές διαστάσεις | Περίπου 3,5 μέτρα * 2 μέτρα * 1,5 μέτρα |
| Εργασιακή ροή | Αποσύνδεση -> Υπηρετική τροφοδοσία και τρυπήματα -> Τυλιδοποίηση -> Τρυπήματα -> Κόψιμο -> Συλλογή |
| Διαμόρφωση εξοπλισμού |
|