| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Αυτή η πλήρως αυτόματη ευέλικτη μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων συνδέσμων είναι επαγγελματικά σχεδιασμένη και κατασκευασμένη απόΗ Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd.Χρησιμοποιείται κυρίως για την παραγωγή υψηλής ποιότητας ευέλικτων συνδέσμων για συστήματα εξαερισμού, απομάκρυνσης σκόνης και αγωγών.Αυτό το μηχάνημα παρέχει μια αξιόπιστη και αποτελεσματική λύση παραγωγής για εργοστάσια σε όλο τον κόσμο.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Δάψος της γαλβανισμένης φύλλας | 0.3-0.6 mm |
| Διάμετρος του γαλβανισμένου φύλλου | 50-105 mm |
| Πυροστασία πλάτος υφάσματος | 120-450 mm |
| Δύση του τελικού προϊόντος | 180-600 mm |
| Σχηματισμός Σταθμών | 12 στέγες |
| Υλικό κύριο άξονα | Χάλυβα Cr40, με επεξεργασία ακριβείας |
| Υλικό κυλίνδρων | Χάλυβας ελαστικών Gcr15, χρωματισμένη με σκληρό χρώμιο 0,05 mm |
| Κεντρικός κινητήρας | 3 kW με κυκλοειδή μειωτή πινάκων |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 6-8 m/min |
| Τετάρτη | 380V/50Hz/3Φάση (προσαρμόσιμη) |
| Μέγεθος μηχανής | Περίπου 3,5 μέτρα * 2 μέτρα * 1,5 μέτρα |
| Σύστημα ελέγχου | Αυτοματοποιημένος έλεγχος PLC |
| Δομή πλαισίου | 80*80 τετραγωνικός σωλήνας, κατακόρυφη πλάκα πάχους 14 mm |