| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
Bu tamamen otomatik esnek bağlantı rulo şekillendirme makinesi profesyonelce tasarlanmış ve üretilmiştirDongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd.Temel olarak havalandırma, toz temizleme ve boru hattı sistemleri için yüksek kaliteli esnek bağlantılar üretmek için kullanılır.Bu makine dünya çapındaki fabrikalar için güvenilir ve verimli bir üretim çözümü sağlar.
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Galvanize Yaprak Kalınlığı | 0.3-0.6 mm |
| Galvanize Yaprak Genişliği | 50-105 mm |
| Yangına dayanıklı kumaş genişliği | 120-450 mm |
| Bitmiş ürünün genişliği | 180-600 mm |
| Stasyonları Oluşturmak | 12 stand |
| Ana şaft malzemesi | Cr40 çelik, hassas işlenmiş |
| Rulo malzemesi | Gcr15 rulman çelik, 0,05 mm sert kromlu |
| Ana motor | 3 KW, sikloidal iğne tekerlekli redüktör |
| Şekillendirme Hızı | 6-8 m/min |
| Voltaj | 380V / 50Hz / 3 faz (özelleştirilebilir) |
| Makine Boyutları | Yaklaşık 3.5m * 2m * 1.5m |
| Kontrol Sistemi | PLC otomatik kontrolü |
| Çerçeve Yapısı | 80*80 kare boru, 14 mm kalınlığında dikey plaka |