| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Artikel | Specificatie |
|---|---|
| Toepasbaar Materiaal | Gegalvaniseerde staalplaat; Brandwerende stof |
| Materiaaldikte | Gegalvaniseerde plaat: 0,3-0,6 mm |
| Materiaalbreedte | Gegalvaniseerde plaat: 50-105 mm Brandwerende stof: 120-450 mm |
| Breedte Afgewerkt Product | 180-600 mm |
| Vormstands | 12 stands |
| Hoofdas | Cr40 staal, precisie bewerkt |
| Rollen | Hoogwaardig Gcr15 lagersstaal, 0,05 mm hardchroom plating |
| Hoofdmotor | 3 KW met cycloidale tandwielreductor |
| Vormsnelheid | 6-8 m/min |
| Machineframe | 80*80 vierkante buis gelaste constructie; verticale plaat 14 mm dik |
| Spanning | 380V / 50Hz / 3Phase (aanpasbaar) |
| Totale Afmetingen | Ongeveer 3,5 m * 2 m * 1,5 m |
| Werkingsstroom | Ontrollen -> Servo-toevoer & ponsen -> Rolvormen -> Ponsen -> Snijden -> Verzamelen |
| Apparatuurconfiguratie |
|