| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Artikel | Specificatie |
|---|---|
| Toepasbaar Materiaal | Gegalvaniseerd plaat (0,3-0,6 mm) |
| Breedte Gegalvaniseerde Plaat | 50-105 mm |
| Breedte Brandwerende Stof | 120-450 mm |
| Breedte Eindproduct | 180-600 mm |
| Werkstroom | Ontrollen → Servo-toevoer & ponsen → Rolvormen → Ponsen → Snijden → Verzamelen |
| Vormstations | 12 rijen |
| Hoofdas | Cr40 staal, precisie bewerkt |
| Materiaal Rollen | Gcr15 lagerstaal, 0,05 mm hard chroom geplateerd |
| Hoofdmotor | 3KW met cycloidale tandwielvertraging |
| Frame | 80x80 vierkante buis, 14 mm dikke verticale plaat |
| Transmissie | Tandwiel + tandwieloverbrenging |
| Besturingssysteem | PLC besturingskast |
| Spanning | 380V/50Hz/3Fase (aanpasbaar) |
| Productiesnelheid | 6-8m/min |
| Afmetingen Machine | ca. 3,5m x 2m x 1,5m |
| Apparatuur Configuratie | Vormmachine, pons- en snijmatrijzen x4, servo-toevoerder, hydraulische unit, elektrische ontroller x2, elektrische oproller x1 |
| Garantie | 1 jaar gratis garantie |