| نام تجاری: | HENGFU |
| MOQ: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| ماده | مشخصات |
|---|---|
| مواد قابل استفاده | ورق گالوانیزه (0.3-0.6mm) |
| عرض ورق گالوانیزه شده | 50 تا 105 میلی متر |
| عرض پارچه ضد آتش | 120 تا 450 میلی متر |
| عرض محصول تمام شده | 180-600 میلی متر |
| جریان کار | باز کردن → سرو تغذیه و سوراخ کردن → شکل گیری رول → سوراخ کردن → برش → جمع آوری |
| ساخت ایستگاه ها | 12 ردیف |
| گودال اصلی | فولاد Cr40، فرآوری دقیق |
| مواد رول | فولادی که دارای ورودی Gcr15 است و دارای کروم 0.05 میلی متری است |
| موتور اصلی | 3KW با کاهش دهنده چرخ سیکلودال |
| قاب | لوله 80×80 مربع، صفحه عمودی 14 میلی متر ضخیم |
| انتقال | اسپروکت + دنده |
| سیستم کنترل | کابینت کنترل PLC |
| ولتاژ | 380V/50Hz/3Phase (قابل سفارشی سازی) |
| سرعت تولید | ۶ تا ۸ متر در دقیقه |
| اندازه دستگاه | تقریباً 3.5m × 2m × 1.5m |
| پیکربندی تجهیزات | قالب گیری، ضربه زدن و برش ×4، سرو فیدر، ایستگاه هیدرولیک، کولر الکتریکی ×2، کولر الکتریکی ×1 |
| تضمین | 1 سال گارانتی رایگان |