| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Artikel | Specificatie |
|---|---|
| Dikte Gegalvaniseerde Plaat | 0,3-0,6 mm |
| Breedte Gegalvaniseerde Plaat | 50-105 mm |
| Breedte Brandwerende Stof | 120-450 mm |
| Breedte Afgewerkt Product | 180-600 mm |
| Vormstations | 12 stations |
| Materiaal Hoofdas | Cr40 staal, precisie bewerkt |
| Materiaal Rollen | Gcr15 lagerstaal, 0,05 mm hard verchroomd |
| Hoofdmotor | 3 KW met cycloidale tandwielreductor |
| Vormsnelheid | 6-8 m/min |
| Spanning | 380V/50Hz/3Phase (aanpasbaar) |
| Afmetingen Machine | Ongeveer 3,5m × 2m × 1,5m |
| Besturingssysteem | PLC automatische besturing |
| Frame Structuur | 80×80 vierkante buis, 14 mm dikke verticale plaat |