| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Γραμμή Παραγωγής Αυτόματης Πόρτας Ρολού είναι ένα πλήρως ολοκληρωμένο σύστημα σχεδιασμένο για την αποδοτική κατασκευή υψηλής ποιότητας πλαισίων ρολού. Αυτή η ολοκληρωμένη λύση συνδυάζει διαδικασίες ξετυλίγματος, διαμόρφωσης κυλίνδρων, διάτρησης και κοπής σε μία συνεχή λειτουργία, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση και συνεπή παραγωγή προϊόντων.
Χρησιμοποιώντας προηγμένη τεχνολογία διαμόρφωσης κυλίνδρων, το μηχάνημα παράγει ακριβή και ανθεκτικά πλαισίων ρολού από γαλβανισμένα χαλύβδινα ή αλουμινένια πηνία. Με βελτιστοποιημένο σχεδιασμό κυλίνδρων και δομή υψηλής αντοχής, τα τελικά προϊόντα διαθέτουν εξαιρετική ποιότητα επιφάνειας, ομοιόμορφο σχήμα και ισχυρή αντίσταση στην παραμόρφωση, πληρώντας τα διεθνή πρότυπα για πόρτες ρολού.
Εξοπλισμένο με σύστημα ελέγχου PLC και φιλική προς το χρήστη διεπαφή οθόνης αφής, οι χειριστές μπορούν εύκολα να ρυθμίσουν παραμέτρους όπως μήκος, ποσότητα και ταχύτητα. Το σύστημα εξασφαλίζει υψηλό αυτοματισμό, ακριβή κοπή και αξιόπιστη λειτουργία, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα, ενώ ελαχιστοποιεί τα ανθρώπινα λάθη κατά την παραγωγή.
Για βελτιωμένη λειτουργικότητα, η γραμμή μπορεί να προσαρμοστεί με συστήματα διάτρησης, μονάδες ανάγλυφης εκτύπωσης ή διαμορφώσεις διπλής στρώσης σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη. Η υδραυλική κοπή εξασφαλίζει λείες ακμές και ακριβή έλεγχο μήκους, ενώ τα προαιρετικά χαρακτηριστικά ασφαλείας εγγυώνται ασφαλή λειτουργία σε βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Αυτή η γραμμή παραγωγής χρησιμοποιείται ευρέως στην κατασκευή εμπορικών και βιομηχανικών πορτών ρολού για αποθήκες, καταστήματα, γκαράζ και εργοστάσια. Η ευελιξία της την καθιστά κατάλληλη για την παραγωγή διαφορετικών προφίλ και μεγεθών, προσαρμοζόμενη στις ποικίλες απαιτήσεις της αγοράς.
| Αριθμός Μοντέλου | Μηχανή Διαμόρφωσης Κυλίνδρων Πόρτας Ρολού |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Πλαίσιο Μηχανής | Βαρύ πλαίσιο τετραγωνικού σωλήνα 80*80 |
| Αριθμός Περασμάτων Διαμόρφωσης | 15 |
| Υλικό Άξονα | Χάλυβας 45# (συμπαγής άξονας, Φ50mm) |
| Δομή Μετάδοσης | Μετάδοση με γρανάζια |
| Πάχος Πλαισίου | Πλάκα τοιχώματος 16mm |
| Υδραυλικός Σταθμός Αντλίας | 4kw (με ψύξη αέρα) |
| Κινητήρας Τμήματος Κοπής | Κύριος κινητήρας 4kw |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 15-16m/min |
| Σύστημα Ελέγχου | Βιομηχανικό PLC + έλεγχος συχνότητας (μάρκα Delta) |
| Μέθοδος Κοπής | Ψαλίδι διπλής λεπίδας μετά τη διαμόρφωση |
| Ράβδος Έλξης | 35mm γαλβανισμένο |
| Μειωτήρας | Σειρά κυκλοειδούς τύπου 4 |
| Γλώσσα Λειτουργίας | Κινέζικα, Ρωσικά |