| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model NO | Maszyna do tworzenia półek magazynowych |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczna klasyfikacja | Automatyczne |
| Prędkość pracy | 8-11 m/min |
| Średnica wrotnika | Φ80 |
| Liczba zestawów walcowania | 14 odlewania rzędu |
| Maksymalna szerokość cięcia | 200 mm |
| Prędkość rozładowania produkcji | 0-10m/min |
| Tryb transmisji | Silnik napędza reduktor, a następnie napędza biegówkę |
| Specyfikacja | 18000mm*1500mm*1500mm |
| Materiał walcowany | Płyty ocynkowane Q235 |
| Masę taśmy stalowej nośnej | 30,0 ton |
| Forma strukturalna | struktury napięcia zintegrowanego |
| Zestaw | Pozostałe urządzenia i urządzenia, z wyłączeniem urządzeń i urządzeń objętych pozycją 8421 |
| System sterowania | PLC |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Pakiet transportowy | Film z tworzyw sztucznych i drut stalowy |
| Kod HS | 8455221000 |