| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Kullanım | Çatı |
| Sıkça Sorulan Sorular | 1200mm |
| Makine Çerçevesi | 300H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 10-15M/dak |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tahrik Tipi | Sac levha besleme rafı |
| Şanzıman Yöntemi | Elektrikli |
| Rulo değirmen seti sayısı | 13 sıra kalıplama |
| Mil çapı | Φ70mm (Masif şaft) |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Sac levha besleme rafı | Sac levha besleme rafı |
| Ölçüler | 7000mm x 1300mm x 1500mm |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanım | Bina |
| Sıkça Sorulan Sorular | Voltaj ülkemizin standartlarına göre özelleştirilebilir mi? |