| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model nr. | 1040 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gebruik | Daken |
| Voedingsbreedte | 1200 mm |
| Machinesysteem | 300H staalframe |
| Snelheid van vorming | 10-15M/min |
| Kleur | Op maat |
| Type aangedreven | Keten aandrijving |
| Transmissiewijze | Elektrisch |
| Aantal walsen | 13 rijen gieten |
| Spindeldiameter | Φ70 mm (vaste as) |
| Op maat | Op maat |
| Voedingsmethode | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Specificatie | 7000 mm x 1300 mm x 1500 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Gebouw |