| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | 1040 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1200mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 300H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 10-15M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση με αλυσίδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρικό |
| Αριθμός σετ κυλινδρικών μύλων | 13 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος ατράκτου | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Σχάρα τροφοδοσίας από σιδερένια πλάκα |
| Προδιαγραφή | 7000mm x 1300mm x 1500mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Κτίριο |