| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Modelnummer | C21 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gebruik | Daken |
| Voedingsbreedte | 1250 mm |
| Machinesysteem | 350H staalframe |
| Snelheid van vorming | 0-40 M/min |
| Kleur | Op maat |
| Strijdtype | Keten aandrijving |
| Transmissiewijze | Elektrisch |
| Deeltjes van rollende molens | 23 Rijvorming |
| Spindeldiameter | Φ80 mm (vaste as) |
| Voedingsmethode | Doppelhands schommelend voedingsrek (met drukrol) |
| Specificatie | 11000 mm x 1300 mm x 1400 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |