| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | C21 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Użycie | Dach |
| Szerokość podawania | 1250 mm |
| Rama maszyny | Rama stalowa 350H |
| Prędkość formowania | 0-40 m/min |
| Kolor | Dostosowany |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Metoda transmisji | Elektryczna |
| Zestawy walcarek | 23 rzędy formowania |
| Średnica wrzeciona | Φ80mm (Wał lity) |
| Metoda podawania | Dwuręczny stojak podający (z rolką dociskową) |
| Specyfikacja | 11000 mm x 1300 mm x 1400 mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |