| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Verticale Plaat | Gemaakt van 12 mm dikke verticale plaat |
| Bovenste en onderste gereedschapshouders | Gelast uit 30 mm dikke middenplaat |
| Asdiameter | 70 mm |
| Motor | 7,5 kW remmotor |
| Geschat Gewicht | Ongeveer 560 kg |
| Mesmateriaal | Negen-chroomsilicium |
| Geschatte Machineafmetingen | 1750 mm × 750 mm × 1000 mm |