| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Dikey Sac | 12mm kalınlığında dikey sacdan yapılmıştır |
| Üst ve Alt Takım Tutucular | 30mm kalınlığında orta sacdan kaynaklanmıştır |
| Mil Çapı | 70mm |
| Motor | 7.5kW frenli motor |
| Yaklaşık Ağırlık | Yaklaşık 560kg |
| Bıçak Malzemesi | Dokuz krom silikon |
| Yaklaşık Makine Boyutları | 1750mm × 750mm × 1000mm |