| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Κάθετη Πλάκα | Κατασκευασμένη από κάθετη πλάκα πάχους 12mm |
| Άνω και Κάτω Βάσεις Εργαλείων | Συγκολλημένη από μεσαία πλάκα πάχους 30mm |
| Διάμετρος Άξονα | 70mm |
| Κινητήρας | Κινητήρας πέδησης 7.5kW |
| Κατά προσέγγιση Βάρος | Περίπου 560kg |
| Υλικό Λεπίδας | Εννέα-χρωμίου-πυρίτιο |
| Κατά προσέγγιση Διαστάσεις Μηχανής | 1750mm × 750mm × 1000mm |