| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
De High Altitude Roll Forming Machine platform is een speciaal hefapparaat dat tegelpersapparatuur op grote hoogte integreert.Het kan de tegelpersmachine bevestigen op het hefplatform en tillen tot grote hoogte voor de werking.
Dit platform voor de bouw van hoge liften is bestemd voor de bouw van staalconstructies in fabrieken, voornamelijk gebruikt voor de bouw van daktegels in staalconstructieshops,het realiseren van tegelpers op grote hoogte ter plaatse.
Nadat de tegelpersapparatuur op grote hoogte is opgeheven, worden de geperste tegels rechtstreeks overlapt door werknemers op het dak.Dit verlicht het ongemak van het heen en weer vervoeren van tegelpersmachines, kraanbelasting van tegels en slijtage van de apparatuur.
Het vermindert effectief de arbeidskosten, bespaart grondstoffen, voorkomt materiaalverspilling, vermindert de bouwveiligheid en verhoogt de economische voordelen van het bouwproject.
| Model nr. | 18.5m hoog hefplatform |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Lifthoogte | 18.5m |
| van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische elektrische apparaten | Alle Jiaochi-series en dakpaneelvormende machines, motoren, reductie-aandrijvingen, hydraulisch scheeren |
| Draagvermogen | Gewichtsniveau |
| Liftvermogen | 8 ton |
| Loopmodus | Verhuizen |
| Bewegingen | Voertuig |
| Transportpakket | Verpakking |
| Vereiste spanning en vermogen | 380V, 11 kW |
| Productiecapaciteit | 400 set/jaar |
| Op maat | Op maat |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |