| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
Platforma maszyny do formowania rolek na dużej wysokości to dedykowane urządzenie podnoszące, które integruje sprzęt do prasowania płytek na dużej wysokości. Może zamocować maszynę do prasowania płytek na platformie podnoszącej i podnieść ją na dużą wysokość w celu pracy.
Ta platforma do budowy wind na dużych wysokościach jest przeznaczona do budowy fabryk konstrukcji stalowych, wykorzystywana głównie do budowy dachówek w warsztatach zajmujących się konstrukcjami stalowymi, realizując prasowanie płytek na dużych wysokościach.
Po podniesieniu sprzętu do prasowania płytek na dużą wysokość pracownicy na dachu nakładają bezpośrednio na prasowane płytki. Rozwiązuje to niedogodności związane z transportem maszyn do prasowania płytek tam i z powrotem, ładowaniem płytek za pomocą dźwigu i zużyciem sprzętu.
Skutecznie zmniejsza koszty pracy, oszczędza surowce, pozwala uniknąć marnotrawstwa materiałów, zmniejsza ryzyko bezpieczeństwa budowy i zwiększa korzyści ekonomiczne projektu budowlanego.
| Nr modelu | Platforma podnosząca na wysokość 18,5 m |
| Stan | Nowy |
| Wysokość podnoszenia | 18,5 m |
| Nadaje się do maszyny do formowania tłocznego | Wszystkie maszyny do formowania paneli dachowych serii Jiaochi, silniki, napędy redukcyjne, nożyce hydrauliczne |
| Nośność | Poziom wagi |
| Udźwig | 8 ton |
| Tryb pracy | Poruszający |
| Porusza się | Kołowy |
| Pakiet Transportowy | Pojemnik |
| Wymagane napięcie i moc | 380 V, 11 kW |
| Zdolność produkcyjna | 400 zestawów/rok |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |