| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model NR | 460 Nokpannen |
| Machineframe | 350H stalen frame |
| Motor | 4kW of 5.5kW oliepomp motor |
| Wandpaneeldikte | 14mm wandpanelen |
| Type Aandrijving | Kettingaandrijving |
| Aantal walserijsets | 16-rijen molding |
| Asdiameter | 70 assen |
| Snijvermogen | 5.5kW servo-aandrijving |
| Wielen | 45# wielen |
| Gebruik | Dak |
| Specificatie | 6000mmx1300mmx1400mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |