| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Machinaframe | 400H staalframe |
| Rolmateriaal | 45# staal, gehard, ruw-gemachineerd, fijn-gemachineerd, fijn gepolijst en elektroplaat. |
| Spindelmateriaal | 45# steel, tempered and ground on the outside |
| Spindeldiameter | ¢ 70 mm (solide as) |
| Hoofdmotorvermogen | 7.5 kW servomotor |
| Transmissiewijze | Versnellingsmotor |
| Productiesnelheid | 50/60-M/min (conservatieve snelheid) |
| Cutting die | Two-blade shearing, Cr12 molybdeen vanadium gehard, HRC 58-60 |
| Snijden | Cutting after forming, dual 3.8kW tracking shearing, 5.5kW electric shears (burr-free cutting, extremely low maintenance rate) |
| Elektrisch besturingssysteem | Industrial computer PLC verticale elektrische control box, cutting length error is almost zero, controllable within one millimeter |
| Bindstaaf | 35 mm |