| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Ramka maszyny | Ramy ze stali 400H |
| Materiał z rolki | 45# stalowa, hartowana, surowo obrobiona, precyzyjnie obrobiona, precyzyjnie wypolerowana i elektroplastyzowana. |
| Materiał szpilkowy | 45# stali, hartowanej i mielonej na zewnątrz |
| Średnica wrotnika | ¢70mm (włókno stałe) |
| Główna moc silnika | 7Serwomotor o mocy 0,5 kW |
| Sposób przekazywania | Przesyłka biegów |
| Prędkość produkcji | 50/60-M/min (prędkość konserwatywna) |
| Wycinek | Dwie ostrza do strzyżenia, twardowane vanadium molibdenem Cr12, HRC58-60 |
| Wycinanie | Cięcie po ukształtowaniu, podwójne 3,8 kW tracking shearing, 5,5 kW elektryczne nożyczki (cięcie bez burr, bardzo niska szybkość konserwacji) |
| System sterowania elektrycznego | Przemysłowy komputer PLC pionowe skrzynki sterowania elektrycznego, błąd długości cięcia jest prawie zerowy, sterowane w ciągu jednego milimetra |
| Wyrzutki | 35 mm |