| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Κάθετη πλάκα | Κατασκευασμένη από κάθετη πλάκα πάχους 12mm |
| Άνω και κάτω βάσεις εργαλείων | Συγκολλημένες από μεσαία πλάκα πάχους 30mm |
| Διάμετρος άξονα | 70mm |
| Κινητήρας | Κινητήρας φρένου 7.5kW |
| Κατά προσέγγιση βάρος | Περίπου 560kg |
| Υλικό λεπίδας | Εννέα-χρωμίου-πυριτίου |
| Κατά προσέγγιση διαστάσεις μηχανήματος | 1750mm*750mm*1000mm |