| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Πρότυπο ΝΟ | Οριζόντια βαρέλια κυματοειδή μηχανή |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| πλάτος κυλίνδρου | 750 mm-1250 mm |
| Υλικό | Ελαστικό χαλύβδινο |
| Μηχανή | 11 kW |
| Τετάρτη | 380V |
| Δάχος | 0.14-0.3mm |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
| Μέθοδος μετάδοσης | Ηλεκτρικό |
| Χρήση | Οροφή, τοίχος, πάτωμα |
| Αυτοματοποίηση | Πλήρως αυτόματο |
| Καταγωγή | Cangzhou, Χεμπέι |