| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model NO | Yatay Fırçalı Dalgalanmış Makine |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Yuvarlama genişliği | 750 mm-1250 mm |
| Malzeme | Galvanizli çelik levha, renkli çelik levha |
| Motor | 11kw |
| Voltaj | 380V |
| Kalınlığı | 0.14-0.3mm |
| İletişim | Zincir |
| Gönderim Yöntemi | Elektrikli |
| Kullanımı | Çatı, duvar, zemin |
| Otomasyon | Tam otomatik |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |